0554 858 1312

Ray Dolap Tamir Servisi

Ray Dolap Sistemleri

Ray Dolap Sistemleri, üst kılavuz ve alt ray tabandan tavana ve gömme kasa uygulamaları birden fazla modeli düzlemi veya yüzeye montaj mekanizmalar ve ray kapılar yavaş kapatma mekanizmaları mevcuttur.

Ray Dolap Mekanizmaları

Sürgülü ray dolaplar, için sürgü kapak sistemi Bir vida ile sürgülerin 4 mm yükseklik ayarı. Sürgü üzerinde ayar kilitleme içerir. Hem alt sürgülerde hem de üst kılavuzlarda bilyalı yataklı mekanizmalardır.
Üst ve alt raylar üzerinde 25 kg ve 80 kg agırlıkta calışan, yumuşak kapama seçeneği içerir.

Sürgülü Dolap Kapı Sistemleri Tamiri

Ray Dolp Tamir SERVİSİ.
Ray Dolap Sistemleri Tamiri.

istanbul Sürgü Dolap Tamircisi

istanbul Sürgü Dolap Tamircisi ”0554 858 1312” Sürgü Dolap Kapak Yavaşlatma Mekanizması ► Anadolu Yakası istanbul Sürgü Dolap Tamircisi ► istanbul Sürgü Dolap Tamir Ustası ► istanbul Sürgü Dolap Kapak Sistemleri ► istanbul Sürgü Dolap Kapak Mekanizması ► istanbul Sürgü Kapak Tekeri Tamiri ► istanbul Üstte Çalışan Sürgü Kapak Sistemi Tamiri. (( istanbul Sürgü Dolap Tamircisi )) Tezcan Usta

istanbul Sürgü Dolap Tamircisi

istanbul Sürgü Dolap Tamircisi + Kullanmış olduğunuz Sürgü dolap mobilyaların düzgün çalışmayan kapak ve çekmecelerinin, Sürgü dolap kapak mekanizma tamiri, ve Sürgü dolap kapaklarının arızalı dolap içi çekmece raylarının tamiri, ve ayarı dolap içi aksesuar montajının yani sıra, arızalı mekanizmaları veya Sürgüleri değiştirip eskisi gibi düzgün çalışması sağlanır.

 • istanbul Sürgü Dolap Tamircisi.
 • Sürgü Dolap Tamircisi istanbul.
 • istanbul Sürgü Dolap Tamircisi.
 • istanbul Gaysan Dolap Tamircisi.
 • istanbul Kelebek Dolap Tamircisi.
 • istanbul Sürgü Dolap Tamir Ustası.
 • istanbul ikea Sürgü Dolap Tamircisi.
 • istanbul Adore Sürgü Dolap Tamircisi.
 • istanbul Alfome Sürgü Dolap Tamircisi.
 • istanbul Sürgü Dolap Kapak Sistemleri.
 • istanbul Koçtaş Sürgü Dolap Tamircisi.
 • istanbul Sürgü Dolap Kapak Mekanizması.
 • istanbul Tepe Mobilya Sürgü Dolap Tamircisi.

istanbul Sürgü Dolap Tamir Ustası ; olarak kullanmış olduğunuz sürgü dolap mobilyalarınız genellikle darbe çarpma ve benzeri fiziksel temas durumlarında  mekanizmaları kırılmaktadır. Aktif olarak kullanılmakta olan binlerce farklı model ve biçimde Sürgü dolap mobilyaların mekanizmalarda kırılma olmaktadır. istanbul Sürgü Dolap Kapak Mekanizması ” servisimizde her marka ve modelin farklı olması ve Sürgü dolap mekanizmaların kırılması durumunda servisimizde bu duruma çözüm olarak hemen hemen her marka ve model ” istanbul Sürgü Dolap Kapak Sistemleri ”  servisimizde kırık mekanizmalarını tamir ediyoruz.

istanbul Sürgü Dolap Tamir Ustası !! servisimizde A dan Z ye tüm arızaların giderilmesi hizmetlerimiz arasındadır. Sürgü dolap mekanizma tamiri ve değişimi de her marka ve model, Sürgü Dolap, Kayar Kapılı Dolap, sorunlarına ihtiyacınız olduğu zaman ” istanbul Sürgü Dolap Tamircisi ” özel servisi hizmeti vermekteyiz.

istanbul Sürgü Dolap Tamircisi ” Servisi servisimizde tüm yukarıda ve pek çok başka sorun yeni veya kullanılmış klasik ya da modern garanti kapsamında olmayan ”Sürgü dolap tamiri” Sürgü dolap Montaj, sözleşmesi bulunmayan Sürgü dolap mobilyalarınız teknik destek ve ” istanbul Sürgü Dolap Tamircisi ” özel Servisi hizmeti vermekteyiz.

istanbul Sürgü Dolap Tamircisi ”554 858 1312”