0554 858 1312

Ray Dolap Tamir Servisi

Ray Dolap Sistemleri

Ray Dolap Sistemleri, üst kılavuz ve alt ray tabandan tavana ve gömme kasa uygulamaları birden fazla modeli düzlemi veya yüzeye montaj mekanizmalar ve ray kapılar yavaş kapatma mekanizmaları mevcuttur.

Ray Dolap Mekanizmaları

Sürgülü ray dolaplar, için sürgü kapak sistemi Bir vida ile sürgülerin 4 mm yükseklik ayarı. Sürgü üzerinde ayar kilitleme içerir. Hem alt sürgülerde hem de üst kılavuzlarda bilyalı yataklı mekanizmalardır.
Üst ve alt raylar üzerinde 25 kg ve 80 kg agırlıkta calışan, yumuşak kapama seçeneği içerir.

Sürgülü Dolap Kapı Sistemleri Tamiri

Ray Dolp Tamir SERVİSİ.
Ray Dolap Sistemleri Tamiri.

Sürgülü Dolap Kapağı Tekerleği

Sürgülü Dolap Kapağı Tekerleği “554 858 1312″ Anadolu Yakası Sürgülü Dolap Kapağı Tekerleği ” Sürgülü Dolap Ray Tekerleği ” Sürgülü Dolap Kapak Tekeri ” Sürgülü Kapak Sistemleri Kapak Ray Sistemleri Tamiri.

Sürgülü Dolap Kapağı Tekerleği

Sürgülü Dolap Kapağı Tekerleği ” tamir servisi olarak kendimizi tanıtmak, Hizmet anlayışı ve hedefleriyle mobilya sektöründe her zaman farklı bir çizgi oluşturmaya çalışan en önemli başarı göstergelerinden biri müşteri memnuniyetidir verimliliğimizi etkin olarak yüksek kalitemizden ödün vermeden siz değerli müşterilerimize İstanbul Anadolu yakasında  nde Sürgülü Dolap Kapağı Tekerleği ” tamiri özel servis hizmeti vermekteyiz.

  • Sürgülü Kapak Sistemleri.
  • Sürgülü Dolap Ray Tekerleği.
  • Sürgülü Dolap Kapak Tekeri.
  • Sürgülü Kapak Ray Sistemleri.
  • Sürgülü Dolap Kapağı Tekerleği.
  • ikea Sürgülü Dolap Ray Tekerleği Tamiri.
  • Sürgülü Dolap Kırık Ray Tekerleği Tamiri.
  • Masko Sürgülü Dolap Ray Tekerleği Tamiri.
  • Koçtaş Sürgülü Dolap Ray Tekerleği Tamiri.
  • Tekzen Sürgülü Dolap Ray Tekerleği Tamiri. Modoko Sürgülü Dolap Ray Tekerleği Tamiri.

Sürgülü Dolap Ray Tekerleği : servisi olarak kendimizi tanıtmak, Hizmet anlayışı ve hedefleriyle mobilya sektöründe her zaman farklı bir çizgi oluşturmaya çalışan ” Sürgülü Dolap Kapak Tekeri ” tamir montaj, ihtiyaçlarına hizmet etmek, deneyimli ve iyi eğitimli mobilyacı ustalarımız mekanizmaları tamir,ve montaj yerinde derhal sağlamak için gerekli olan her şeyi sizin vermiş olduğunuz bilgiler doğrultusunda yanımızda getiriyoruz. Sürgülü Kapak Sistemleri ” siz değerli müşterilerimize Anadolu yakasında, Sürgülü Kapak Ray Sistemleri ” özel servis hizmeti vermekteyiz.

Sürgülü Dolap Kapağı Tekerleği ” tamir Servisimizden yerinde teknik destek talep ettiğinizde randevu sistemine bağlı olarak evinize gelinerek Sürgülü Dolap Kapağı Tekerleği ” tamir servis hizmeti vermekteyiz.

Sürgülü Dolap Kapağı Tekerleği “554 858 1312”