Ray Dolap Tamiri

Üstten Askılı Sürgülü Kapak Mekanizması 0554 858 1312 ★ Üstten Askılı Sürgülü Kapak Mekanizması, Üstten Askılı Sürgülü Kapak Sistemleri, Üstten Askılı Sürgülü Kapak Ray Tekeri, Üstten Askılı Sürgülü Dolap Mekanizması, Üstten Askılı Sürgülü Gardrop Mekanizması, Üstten Askılı Sürgülü Gardırop Sistemleri.

  Üstten Askılı Sürgülü Kapak MekanizmasıTezcan Usta

Üstten Askılı Sürgülü Kapak Mekanizması

Üstten Askılı Sürgülü Kapak Mekanizması ; Bu model sürme kapak sistemlerinde kapak ağırlığı üst tablaya verilir. Bu sistemlerde taşıyıcı üst mekanizmalardır. Alt ve üst ray profilleri ile bütünleşik çalışan mekanizmalar sayesinde sistem hareket eder. Alt ray içerisinde kılavuz tekerler bulunur.

Alt klavuz mekanizmalarında bulunan teker sistemleri rulman lı ve kauçuk kaplı olması, ürünün sessiz ve rahat çalışmasını sağlar.

Alt taşıyıcı mekanizmaların ise krom çelik rulman lı olması ürünün uzun yıllar sessiz ve sorunsuz çalışması için önemlidir.

  • Çift üstten asılı sistem
  • Ahşap veya MDF kapılar için,
  • Kapı kalınlığı minimum 16 mm,
  • Maksimum kapı kalınlığı 40 mm
  • Gömme dolaplar için mükemmel
  • Altta küçük kılavuzlar dışında öğe yok
  • Maksimum bireysel kapı ağırlığı – 45 kg,
  • Bilyalı rulman arabaları sayesinde sessiz ve kolay hareket,
  • Kapak kalınlıkları 16 – 18 – 22 – 24 mm arasında olmalıdır.

Sürgülü Kapak Sistemi bir dolapta Max. 50 / 60 kg ağırlığında kapak uygulanır.

Yıllarca süren araştırma ve geliştirmeyle desteklenen, şekillendirmeye dikkat etmenin yanı sıra zahmetsiz hareket sağlayan hassas olarak tasarlanmış sürgülü dolap kapak ray sistemleri donanımına sahiptir. iletişim : ☎ 0554 858 1312 ★

Üstten Askılı Sürgülü Kapak Mekanizması. Üstten Askılı Sürgülü Kapak Sistemleri. Üstten Askılı Sürgülü Kapak Ray Tekeri.
Üstten Askılı Sürgülü Dolap Mekanizması. Üstten Askılı Sürgülü Gardrop Mekanizması. Üstten Askılı Sürgülü Gardrop Sistemleri.
4.8/5 - (13 votes)

Ray Dolap Tamir Bakım Montaj Kurulum Servisi

Hemen Tel Ara >>>>>

Zamana ve kullanıma bağlı olarak yıpranan diğer herhangi bir nesne gibi, mobilyanın bile onarılması gerekebilir.

Artık kaymayan bir çekmece, yanlış hizalanmış bir mutfak kapısı, sallanan bir sandalye, çizik bir tezgah, hasarlı bir raf, yerinde olmayan bir raf, mobilyalar eskimeye başladığında oluşabilecek rahatsızlıklardan sadece birkaçıdır. .

Ancak endişelenmeyin, her sorunun bir çözümü vardır, bu nedenle deneyimlerimize güvenle güvenin ve Ray Dolap Kapılarını ® tamir ettirmeniz gerekiyorsa (554) 858-1312 numaralı telefondan bizi arayın. Ayrıca, watshap, özellikle neye ihtiyacınız olduğunu bize bildirmek ve hatta resim de gondererek sorununuzu iletebilirsiniz.

<<<<< Hemen Ara WhatsApp